Siedziba producenta zlokalizowana jest na przedmieściach włoskiego miasta Brescia. Biura, fabryki, warsztaty mieszczą się na 50 000 m², natomiast cały kompleks zajmuje 121 000 m² na którym stworzono komfortowe, bezpieczne i wydajne środowisko pracy.

Produktem, który jest innowacyjny i cieszy się coraz większą popularnością na rynku polskim wśród wielu producentów są końcówki izolowane na taśmie. Ergonomia czasu przy zastosowaniu tego typu technologii to tylko jeden z argumentów przemawiający za zastosowaniem tego rozwiązania. Poza końcówkami, Cembre oferuje wysokiej jakości narzędzia do obróbki kabli, ręczne, pneumatyczne oraz drukarki do drukowania na znacznikach i przewodach. Produkty Cembre posiadają certyfikaty UL, deklaracje Reach i RoHS. Marka Cembre znana jest na całym świecie i posiada wiele zakładów produkcyjnych – zlokalizowanych głównie w Europie oraz Stanach Zjednoczonych.

1999 rok - Cembre przejęło spółkę OELMA z siedzibą w Mediolanie, aktywną w dziedzinie materiałów elektrycznych od ponad 60 lat.

2002 rok – Powstanie sektora marketingu Cembre w Bergamo.

WIRE SOLUTIONS jest generalnym i wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim produktów włoskiego producenta osprzętu kablowego - firmy CEMBRE.

Co znajdziemy w ofercie Cembre?

• drukarki termotransferowe (profesjonalne znakowanie dla przemysłu)
• szeroką gamę złącz kablowych
• profesjonalne narzędzia ręczne, pneumatyczne, hydrauliczne

Co wyróżnia produkty Cembre?

• najwyższy poziom jakości
• liczne certyfikaty
• produkty z normami DIN 46235, EN, UL

Produkty

Katalogi

Cembre general catalogue

Cembre Indentification and labeling systems

Cembre Making the right connections

Dep B500nd GB17V180E

Dep Industry Solutions
GB19V223E-1

TOP