Nasza definicja doradztwa technicznego:

Celem Wire Solutions jest poszerzanie kompetencji z zakresu wiedzy o najnowszych technologiach produkcyjnych wiązek kablowych oraz budowanie zaufania naszych Klientów poprzez dzielenie się tą wiedzą. Chcemy być zawsze tam, gdzie Klienci nas potrzebują. Chcemy być częścią sukcesu przedsiębiorstw rozwijających się dzięki dostarczanym przez nas komponentom i technologiom, które dopasujemy pod specyficzne potrzeby naszych Klientów. Chcemy być liderem w branży, na którym zawsze można polegać

Główne działania doradztwa technicznego Wire Solutions:

Usprawnianie procesów produkcyjnych naszych Klientów poprzez pełną kontrolę procesów produkcyjnych oraz zapewnianie najwyższych standardów oferowanych produktów oraz usług. Niezawodne, bezawaryjne rozwiązanie, automatyzujące procesy produkcyjne z najwyższej półki – to inwestycje z obietnicą zwrotu.

Podsumowując:

Jeśli Twoja firma, Twoi pracownicy borykają się z problemami natury technicznej w zakresie doboru odpowiednich komponentów, narzędzi do pracy z sektora cięcia, odizolowywania, zaciskania, skontaktuj się z nami. Opisz swoje potrzeby ( w razie potrzeby wyślij przewody, końcówki z którymi występuje problem) tak, aby nasz Specjalista mógł przetestować Twoje produkty i zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Jeśli jesteś zainteresowany spotkaniem w siedzibie Wire Solutions lub w Twoim zakładzie produkcyjnym, skontaktuj się bezpośrednio z:

Tomasz Urbaniak

Specjalista ds. Sprzedaży i Logistyki

Pracownik odpowiedzialny za:

-realizację zamówień
-ofertację i sprzedaż produktów
-pomoc w dziale logistyki

Dane kontaktowe:

Tel.: +48 606 725 122
Email: cs@wiresolutions.pl
Skype: tomasz.urbaniak

vCard pobierz

Formularz kontaktowy:

TOP