Kim jesteśmy?

Specjalizujemy się w zaopatrywaniu przedsiębiorstw produkcyjnych w komponenty, narzędzia ręczne, automaty i półautomaty do produkcji wiązek kablowych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, aby Państwa wyroby były niezawodne.

Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów potwierdzoną certyfikatami naszych producentów z rynku włoskiego, niemieckiego, japońskiego, chińskiego, hiszpańskiego, francuskiego.

Naszym głównym atutem jest zgrany, energiczny zespół, który dąży do stałego rozwoju firmy poprzez stały kontakt z Klientem, dbanie o wzajemne relacje, szybkie odpowiedzi na zapytania oraz spełnianie oczekiwań Klientów w branży elektrotechnicznej.

Nowości

W tej sekcji, chcemy przedstawiać Wam nowości produktowe oraz technologiczne, które wypuszczają nasi producenci. Jesteśmy zawsze pierwsi, na czasie serwując przydatne newsy, które w wielu przypadkach rewolucjonizują rynek!

Strefa Klienta

W tym obszarze strony zebraliśmy istotne informacje dla Klienta Wire Solutions. Od najczęściej zadawanych pytań, po informacje o szkoleniach – jednym słowem wszystko to, co ułatwi współpracę z nami i pomoże we wzajemnej komunikacji. Chcemy być dobrym partnerem dla Waszego biznesu, więc dokładamy wszelkich starań, aby zarówno dialog on-line, jak i bezpośredni był łatwy i spełniał Państwa oczekiwania.

Szkolenia

Chcesz być profesjonalistą w tym co robisz? Chcesz by Twoja kadra popełniała jak najmniej błędów podczas swojej zmiany na produkcji? Zainwestuj w edukację siebie i swoich pracowników!

Webinary

Już wkrótce w tej będziemy zamieszczać profesjonalne materiały szkoleniowe dotyczące wiedzy na tematy powiązane z szeroko rozumianą branżą produkcji, obróbki oraz zastosowania wiązek kablowych w przemyśle.
FAQ

W tej sekcji zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych Klientów i Partnerów Biznesowych, zebrane w trakcie 10 letniej współpracy z Wami. Mamy nadzieję, że ułatwią one naszą wzajemną komunikację i wpłyną pozytywnie na komfort współpracy z Wami. Nieustannie pracujemy nad podnoszeniem naszych kwalifikacji, jesteśmy otwarci na dialog, po to, aby być jak najlepszym partnerem dla Waszego biznesu.

Jesteś producentem wiązek kablowych?

W ofercie Wire Solutions można znaleźć wiele możliwości na usprawnienie procesów produkcyjnych w Państwa firmie. Najwyższej klasy komponenty, systemy ochrony, narzędzia oraz automaty – to wybór podyktowany latami doświadczenia w branży. Z nami wdrożycie automatyzację poprzez innowacyjne rozwiązania czołowych światowych producentów automatów i półautomatów do obróbki przewodów. Warto inwestować w najnowsze technologie mając na celu zrównoważony rozwój firmy. Nie wiecie od czego zacząć? Nasz wykwalifikowany zespół jest gotowy na konsultacje, przeprowadzenie audytu i pomoc w doborze optymalnego rozwiązania, zarówno pod względem technologicznym, jak i finansowym, a także dopilnuje poprawnego wdrożenia nowego rozwiązania i przeszkoli Państwa kadrę pracowniczą. Świadczymy także usługi gwarancyjne oraz serwis pogwarancyjny. Dla chętnych organizujemy również edukacyjne wyjazdy do fabryk naszych producentów.

Prowadzisz firmę
instalatorską?

Oferujemy najwyższej jakości komponenty, narzędzia ręczne, elektronarzędzia a także automaty do obróbki wiązek kablowych. Światowe marki, najwyższa jakość oferowanych rozwiązań, to gwarancja sprawnej pracy i bezawaryjnych instalacji. Pomożemy w doborze właściwych narzędzi indywidualnie wedle potrzeb, a także posiadamy gotowe pakiety narzędziowe w promocyjnych cenach.
Kładziemy duży nacisk na edukację, ponieważ świadomość firm instalatorskich na temat poprawności wykonywanych połączeń kablowych jest bezpośrednio powiązane z bezpieczeństwem wykonywanych instalacji. Brak doświadczenia kadry, niskiej jakości komponenty i nietrwałe narzędzia oraz nieprawidłowe techniki pracy, to najczęstsze powody pożarów czy awarii. Dzięki naszemu doświadczeniu i oferowanym profesjonalnym rozwiązaniom, Twoja firma zyska renomę niezawodnie i sprawnie działającej. Bez reklamacji. Na dostarczane narzędzia dajemy gwarancję producenta a także serwis pogwarancyjny.

Zajmujesz się montowaniem instalacji fotowoltaicznych?

Profesjonalne, najwyższej jakości narzędzia do fotowoltaiki, to nasza specjalność. W ofercie Wire Solutions znajdziecie także komponenty do montażu kabli solarnych. Producentem którego ofertę szczególnie polecamy zarówno pod względem jakości, jak i ceny, jest niemiecki Rennsteig. Hitem sprzedażowym ostatnich lat jest zestaw SOLARKIT. Walizkę można nabyć w różnych konfiguracjach, wedle potrzeb oraz w zależności od rodzaju montowanych złączy solarnych. Ergonomiczne narzędzia Rennsteig, to jakość Grupy Knipex, zdobywające uznanie profesjonalistów na całym świecie. Jeśli właśnie przebranżawiasz swoją firmę pod fotowoltaikę i potrzebujesz szkoleń dla Swojej ekipy montażowej nasi certyfikowani specjaliści podzielą się wiedzą o najlepszych praktykach, uświadomią jakie ryzyka i zagrożenia można napotkać podczas pracy, a przede wszystkim przeszkolą jak ich unikać, pracować szybko i skutecznie.

Potrzebujesz narzędzi do zadań specjalnych?

Nie znajdujesz na rynku rozwiązań dla Twoich problemów produkcyjnych? Zwróć się do nas, a po przeprowadzonym audycie we współpracy z producentem znajdziemy innowacyjne rozwiązanie dedykowane Twoim potrzebom.

A może chcesz stworzyć linię narzędzi z własnym logo? Wyprodukujemy dla Ciebie w wybranej kolorystyce rękojeści oraz z nadrukowanym logo.

Twoi pracownicy podbierają sobie narzędzia na produkcji? Oznaczymy je wedle Twoich potrzeb za pomocą grawerki laserowej, lub innej technologii trwałego nadruku.

Sznurujesz przewody
w szafach?

W ofercie Wire Solutions znajdziesz najlepszej jakości narzędzia topowych marek do swojej pracy. Nasi specjaliści przeszkolą Cię dodatkowo z ich obsługi oraz pokażą funkcje, o jakich jeszcze nie wiedziałeś. Poprawny proces cięcia, odizolowania i zaciskania połączeń kablowych ma ogromne znaczenie w późniejszym bezawaryjnym funkcjonowaniu instalacji. Z nami będziesz bogaty w tą wiedzę.

Producenci

W Polsce jesteśmy Dystrybutorem takich Producentów jak:

Aktualności

Dlaczego GASpro - firma produkcyjna z Wrocławia - postawił na automaty do obróbki przewodów japońskiego producenta Kodera?

Tym razem Pani Katarzyna Sołoducha, Menadżer Marketingu i Sprzedaży w Wire Solutions przeprowadza wywiad z jednym z naszych Odbiorców: wrocławską firmą GASpro. Firma jest polskim producentem i dystrybutorem komponentów używanych w automatyce do urządzeń gazowych, takich jak elementy zabezpieczające oraz podnoszące komfort użytkowania (termopary, iskrowniki, elektrody zapalająco-jonizujące). Produkty firmy GASpro wykorzystywane są głównie przez producentów kuchenek gazowych wolno stojących i pod zabudowę, grzewczych piecy gazowych, czy  promienników gazowych. Posłuchaj historii Pana Andrzeja Romacha - Prezesa i Założyciela firmy. Dowiedz się dlaczego GASpro postawił na automaty do obróbki przewodów japońskiego producenta Kodera, którego dystrybutorem na rynku w Polsce jest Wire Solutions.

VIEW ALL

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami, nasz zespół czeka na Państwa pytania. Nasze doświadczenie w branży elektronicznej powoduje, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zapewniając ciągłość łańcucha dostaw.

WIRE SOLUTIONS Grzegorz Bednarz
ul. Opatowicka 16,
52-028 Wrocław,
Polska

NIP: PL 899 220 92 03
REGON: 020090861

Tel: +48 71 707 26 20
Tel: +48 71 341 56 46
Faks: +48 71 707 26 28

[wpforms id="1618"]

TOP