Metzner to producent urządzeń do przewodów trudnych w obróbce. Maszyny Metzner umożliwiają cięcie i odizolowywanie przewodów wielożyłowych i wielostrukturowych w jednym cyklu roboczym. Możliwość obróbki przewodów z zakresie od 0,5 – 240 mm² (w zależności od typu urządzenia).

Metzner jest pionierem w dziedzinie obróbki kabli wysokonapięciowych do aut elektrycznych. Współpracuje z potentatem branży E-Mobilty firmą Tesla dostarczając rozwiązania do obróbki przewodów przygotowujących go do etapu zagniatania.

Urządzenia do cięcia rur karbowanych z gwarancją cięcia na karbie (zapobiega to powstawaniu ostrych krawędzi na rurach i uszkadzaniu przewodów).

Firma Metzner wykonuje również specjalne linie produkcyjne – nowością są linie dedykowaną do sygnałowych skrętek wielożyłowych i przewodów wysokonapięciowych.

Wielkim powodzeniem cieszy się również system Triathlon, optymalizacja i zwiększenie wydajności produkcji przewodów do szaf sterowniczych – znakowanie, cięcie, zakuwanie przewodów w jednym cyklu roboczym.

Tam gdzie inni sobie nie radzą z przewodami tam właśnie znajdą Państwo solidne rozwiązania do obróbki przewodów właśnie u nas.

WIRE SOLUTIONS jest generalnym dystrybutorem na rynku polskim produktów maszyn niemieckiego producenta - firmy Metzner.

Co znajdziemy w ofercie Metzner?

• urządzenia do przewodów trudnych w obróbce
• maszyny do cięcia i odizolowywania kabli wielożyłowych
• specjalne linie produkcyjne i dedykowane systemy optymalizujące produkcję

Co wyróżnia produkty Metzner?

• pierwsze na świecie automaty do obróbki kabli wysokonapięciowych
• obróbka przewodów w zakresie od 0,5 – 240mm2
• specjalne dedykowane linie produkcyjne optymalizujące produkcję – np.: znakowanie, cięcie, zakuwanie przewodów w jednym cyklu produkcyjnym.

Katalogi

Metzner Cut and Strip

Metzner Product Catalogue

TOP