WIRE SOLUTIONS

SOLIDNY PARTNER W BIZNESIE

O nas

Firma Wire Solutions specjalizuje się w zaopatrywaniu przedsiębiorstw produkcyjnych w komponenty, narzędzia ręczne, automaty i półautomaty do produkcji wiązek kablowych. Firma świadczy również usługi z zakresu doradztwa technicznego, przeprowadza szkolenia oraz oferuje serwis pogwarancyjny na dostarczane przez siebie maszyny i urządzenia. Działania Wire Solutions koncentrują się na rynku polskim, Europy Wschodniej oraz południowej.

Naszym głównym atutem jest zgrany, energiczny zespół, który dąży do stałego rozwoju firmy poprzez stały kontakt z Klientem, dbanie o wzajemne relacje, szybkie odpowiedzi na zapytania oraz spełnianie oczekiwań Klientów w branży elektro-technicznej.
Oferujemy kompleksowe rozwiązania, aby Państwa wyroby były niezawodne.

Wire Solutions jest wyłącznym i certyfikowanym przedstawicielem na rynek Polski, marek tj.:

Rennsteig

Producent najwyższej jakości narzędzi do cięcia, odizolowywania przewodów i zaciskania wszelkiego rodzaju złącz.

Osoba kontaktowa:
Stanisław Dobosz
s.dobosz@rennsteig.com
Tel.: +48 601 958 375

Kodera

Firma Kodera jest japońskim producentem maszyn do obróbki przewodów.

Osoba kontaktowa:
Tomasz Urbaniak
cs@wiresolutions.pl
Tel.: +48 606 725 122

Ramatech

Ramatech to europejski lider w dostarczaniu rozwiązań do odwijania i zwijania przewodów. Produkty Ramatech gwarantują poprawne rozwijanie i zwijanie przewodów od małych szpul, aż po ogromne krążki o średnicach do 3 000 mm i wadze do 10 000 kg.

Osoba kontaktowa:
Tomasz Urbaniak
cs@wiresolutions.pl
Tel.: +48 606 725 122

Comtec

Firma Comtec powstała w 1983 roku z zamysłem sprzedaży maszyn do firm obsługujących segment producentów wiązek kablowych.

Osoba kontaktowa:
Tomasz Urbaniak
cs@wiresolutions.pl
Tel.: +48 606 725 122

Metzner

Metzner to producent urządzeń do przewodów trudnych w obróbce. Maszyny Metzner umożliwiają cięcie i odizolowywanie przewodów wielożyłowych i wielostrukturowych w jednym cyklu roboczym.

Osoba kontaktowa:
Tomasz Urbaniak
cs@wiresolutions.pl
Tel.: +48 606 725 122

Ponadto dystrybuujemy produkty marek:

Misja firmy

Chcemy być solidnym, rzetelnym partnerem w biznesie naszych Klientów. Naszym sukcesem są dobre wyniki przedsiębiorstw korzystających z naszych usług oraz oferowanych rozwiązań. Działamy z instytucjami oraz firmami nastawionymi na innowacyjne działania, zrównoważony rozwój, aktywność pro-środowiskową, inwestycje w odnawialne źródła energii, energooszczędne źródła światła oraz e-mobility (elektromobilność).

Wizja firmy

Chcemy być częścią sukcesu przedsiębiorstw rozwijających się dzięki dostarczanym przez nas komponentom i technologiom, które dopasujemy pod specyficzne potrzeby naszych Klientów. Chcemy być liderem w branży, na którym zawsze można polegać.

Naszą wizją jest rozwój. Chcemy budować autorytet solidnego partnera w biznesie nie tylko na rynku polskim, ale na rynkach Europy wschodniej i państw bałtyckich.

Chcemy być obecni na wszystkich ważnych branżowych wydarzeniach, imprezach targowych i konferencjach w kraju i za granicą aby być w centrum wydarzeń, być na topie z trendami, zdobywać nowe doświadczenia i dzielić się nimi. Chcemy tym samym wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, budować świadomość marek producentów z naszej oferty oraz nawiązywać przyjazne relacje biznesowe.

Nie mamy żadnych barier, ani językowych, ani mentalnych czy terytorialnych. Jesteśmy otwarci na każda propozycję współpracy oraz na podróżowanie w celu budowania relacji.

CELE

Zdobywanie nowych rynków zbytu. Nie boimy się wyzwań a naszym celem na najbliższe lata 2020-2024 jest zdobycie rynków Europy Centralno-Południowej tj. Republika Czeska, Słowacja, Węgry, Rumunia, Serbia, Słowenia, Bułgaria. Południe Europy Środkowej.  Wzmocnienie działań w branżach AGD, automotive, medycznej, automatyki i sterowania.  Rozwój naszych kompetencji poprzez szkolenia produktowe i techniczne, rozwój osobisty pracowników.  Dzielenie się wiedzą poprzez organizację szkoleń, webinarów praz fachowe doradztwo, przy współpracy naszych dostawców. Webinary i szkolenia będziemy tworzyć w odpowiedzi na najczęstsze problemy i zapytania naszych Klientów. Chcemy poszerzać ich horyzonty.  Wyjście do Klienta – poprzez wyjazdy, szkolenia, działania bezpośrednie na jego stanowisku  Zbudowanie reputacji marki Wire Solutions, jako lidera wśród dostawców niezawodnych rozwiązań dla biznesu w branży produkcji wiązek kablowych w Polsce i za granicą.

Grzegorz Bednarz

Założyciel /CEO

Dane kontaktowe:

Tel.: +48 606 934 101
Email: g.bednarz@wiresolutions.pl
Email: office@wiresolutions.pl
Skype: wiresolutions.g.bednarz

vCard Pobierz

Formularz kontaktowy:

Historia firmy

Najważniejsze wydarzenia w Wire Solutions

2020

Wprowadzenie czytników kodów kreskowych dla usprawnienia gospodarki magazynowej.

2020

Wizyta i szkolenie produktowo- techniczne u szwajcarskiego producenta systemów do odwijania, nawijania przewodów ze szpul.

2020

Wizyta i szkolenie produktowo- techniczne u niemieckiego producenta aplikatorów i pras HANKE.

2020

Wystąpienie w pierwszym seminarium poświęconemu branży wiązek kablowych organizowanych przez PIGE.

2020

Udział w międzynarodowej konferencji IRITS dedykowanej kolejnictwu.

2019

Udział w targach Productronica 2019 w Monachium.

2019

Udział w targach Energetab i Trako 2019.

2019

Wizyta WIRE SOLUTIONS u hiszpańskiego producenta oplotów przewodów RELATS.

2019

Zastrzeżenie znaku towarowego WIRE SOLUTIONS.

2019

Wizyta WIRE SOLUTIONS u niemieckiego producenta rur karbowanych SCHLEMMER.

2019

Premiera brand’u KODERA podczas wystawienia się na targach AUTOMATICON w Warszawie.

2019

Otwarcie sklepu internetowego WIRE SOLUTIONS pod nazwą FASTONS dedykowanego sprzedaży narzędzi ręcznych dla instalatorów.

2018

Wizyta Głównego Managera firmy CEMBRE w WIRE SOLUTIONS.

Filmy

Sprawdź co nowego na naszym kanale YouTube!

[embedyt]https://www.youtube.com/embed?listType=playlist&list=UUMjsyivEKOpjf48wT5Gkq8g&layout=gallery[/embedyt]
TOP