P.G.R. to firma z ponad trzydziestoletnią tradycją, która rozpoczynała swoją działalność jako małe włoskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Asti we Włoszech. Nazwa firmy wywodzi się od imion dzieci właściciela firmy.

1986 rok - podjęto decyzję o rozpoczęciu konstrukcji maszyn, specjalnie zaprojektowanych do produkcji detali do wkładek, co przyczyniło się do poszerzenia oferty sprzedażowej. W tym czasie przedsiębiorstwo rozszerzyło ofertę elementów produkcyjnych na rynki Azji, Ameryk, Europy Północnej i Wschodniej.

1993 rok - to czas przekształcenia się firmy jednoosobowej w spółkę. Dalszy szybki i dynamiczny rozwój pozwolił firmie na zajęcie pozycji lidera w produkcji wkładek na rynku europejskim. Potwierdzeniem jest Certyfikat ISO 9001:2000. Produkty P.G.R. uzyskały także oznaczenia IMQ i VDE w Europie i w pozostałych krajach m.in. w Izraelu, Australii i Ameryce Południowej.

2005 rok - dzięki wysokiej jakości produktów P.G.R., firma szybko zdobyła zaufanie Polskich klientów, co przyczyniło się do zawarcia porozumienia i Umowy Przedstawicielstwa WIRE SOLUTIONS na Polskę. Monopol na dostawy detali w Polsce przestał istnieć.

WIRE SOLUTIONS jest od 2005 roku przedstawicielem firmy P.G.R., produkującej elementy składowe przewodów przyłączeniowych i przedłużaczy.

Co znajdziemy w ofercie P.G.R.?

• mostki i gniazda do produkcji przewodów przyłączeniowych i przedłużaczy

Co wyróżnia produkty P.G.R.?

• wysoki poziom jakości
• liczne certyfikaty np. VDE, RoHS

Katalogi

Katalog PGR

TOP