Oferta Wire Solutions skierowana jest do wielu sektorów przemysłowych:

GMG

Firma G.M.G. produkuje części połączeń elektrycznych i elektronicznych, jak i również komponenty na zamówienie. Jesteśmy przedstawicielami tych producentów na Polskę, co pozwala nam na dotarcie z kompleksową ofertą do polskich producentów wiązek przewodów i kabli elektrycznych.


Mikropla

Obecnie MIKROPLA to producent z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w produkcji systemów do połączeń elektrycznych. Szeroka oferta produktów, a także gwarancja jakości oraz niezawodności pozwalają nam na ciągłą i trwałą współpracę z firmą MIKROPLA na rynku w Polsce.


Cembre

Cembre to włoski producent osprzętu elektrycznego i montażowego. Wśród swoich produktów posiada między innymi przyłącza kablowe, łączniki, itp. W ofercie znajduje się również bogata gama narzędzi, zarówno mechanicznych, jak i pneumatycznych.


HRB

HRB to firma istniejąca od 2007 roku specjalizująca się w produkcji złącz kablowych. Profesjonalny zespół w połączeniu z nowoczesnymi maszynami do formowania wtryskowego są wyznacznikiem wysokiej jakości oferowanych produktów.


Amphenol

Złącza solarne Amphenol H4, które są odpowiednikiem 1:1 dla MC4. Certyfikowane, wysokiej jakości produkty, które można zaciskać praskami z zestawu Solarkit Rennsteig.Comtec

Firma powstała w 1983 roku z zamysłem sprzedaży maszyn do firm obsługujących segment producentów wiązek kablowych.Mecal

Założona w 1976 r. we Włoszech firma Mecal s.r.l. od początku działalności stawiała sobie za cel dostarczanie na rynek wiązek kablowych najwyższej jakości urządzeń zagniatających.Kodera

Japoński producent maszyn do obróbki przewodów. Bogate doświadczenie zdobywane od lat '70, wysoka jakość i precyzja wyrobów oraz innowacyjne rozwiązania pozwoliły stać się firmie Kodera jednym z największych producentów maszyn w tej branży.

Hanke

Hanke to rodzinna firma, powstała w Niemczech, która od ponad 38 lat rozwija i produkuje prasy, aplikatory, części zamienne do aplikatorów oraz specjalne maszyny dla przemysłu kablowego.


Metzner

Metzner to producent urządzeń do przewodów trudnych w obróbce. Maszyny Metzner umożliwiają cięcie i odizolowywanie przewodów wielożyłowych i wielostrukturowych w jednym cyklu roboczym.

Relats

Relats to Kataloński producent elastycznych rur i izolacji termicznych do okablowania elektrycznego i elektromagnetycznego, dedykujący swoje rozwiązania w szczególności dla branży kolejowej i automotive.Ramatech

Ramatech to europejski lider w dostarczaniu rozwiązań do odwijania i zwijania przewodów.

Urządzenia zapewniają poprawność procesu cięcia i odizolowywania.


P.G.R.

P.G.R. to firma z ponad trzydziestoletnią tradycją, która rozpoczynała swoją działalność jako małe włoskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Asti we Włoszech. Nazwa firmy wywodzi się od imion dzieci właściciela firmy.


Rennsteig

Przedsiębiorstwo RENNSTEIG Werkzeuge (należące do firmy Knipex) ma swą siedzibę w niemieckiej miejscowości Viernau w Turyngii. Rejon ten może się pochwalić bogatą tradycją w produkcji narzędzi ręcznych.


Knipex

Firma KNIPEX to obecnie wiodący niemiecki producent szczypiec na świecie o zasięgu globalnym z ponad 135-letnią, bogatą historią.Wera

Hasło przewodnie producenta WERA to: „Be a Tool Rabel”! Każdy może zostać narzędziowym buntownikiem i wpisać się w klimat niemieckiego producenta Wera działającego dynamicznie na europejskim rynku ponad 75 lat.


Scangrip

Producent wywodzący się z Danii, którego misją jest dostarczanie oświetlenia dla obiektów przemysłowych i nie tylko. Produkowane przez SCANGRIP oświetlenie jest niezwykle mocne, funkcjonalne, przyjazne dla użytkownika.


Hirose

W ofercie HIROSE można znaleźć ponad 50 000 różnych złącz przeznaczonych dla branż takich jak: motoryzacja, telekomunikacja, produkcja, robotyka, przemysł medyczny, AGD.


Elematic

Elematic jest włoskim producentem opasek kablowych. Firma powstała w 1977 roku i stała się liderem w systemach mocowania kabli. Produkty Elematic cechuje wysoka jakość, którą potwierdzają liczne certyfikaty.

eSPa

Firma eSPa została założona w 1994 roku w Białogardzie. Zajmuje się produkcją m.in. części do aplikatorów jak: noże, matryce, kowadła, a także częściami zamiennymi do maszyn: automatów, półautomatów

Zoller + Fröhlich

Dostawca certyfikowanych tulejek izolowanych, narzędzi oraz maszyn do połączeń kablowychVisioCablePro

VisioCablePro dostarcza urządzenia do precyzyjnych pomiarów powłoki izolacyjnej kabli.KombiTec

KombiTec oferuje wyjątkowe rozwiązania w technologii zgrzewania mikrooporowego.Frisimos

Dostawca maszyn do zaawansowanego montażu kabli.TOP