Produkcja i montaż filmów

W dzisiejszych czasach treści wideo mają olbrzymie znaczenie dla marketingu internetowego. Materiały wideo w internecie są wszechobecne. Zastępują pisemne instrukcje i oczywiście służą zwiększeniu sprzedaży.

Marketing wideo w porównaniu do reklamy telewizyjnej to przede wszystkim dużo niższe koszty i dużo lepsza jakość. Dobrze skrojony film ma duży potencjał i szanse na wypromowanie danego produktu, marki czy kanału firmy.
Reklama w postaci filmu ma olbrzymią moc przekazu i jest o wiele lepiej zapamiętywany przez potencjalnego klienta, niż inne narzędzia marketingowe.

Wg badań konsumpcja treści wideo rośnnie lawinowo. Ponad połowa internautów w wieku 18-34 lat przyznaje, że w internecie korzysta głównie z materiałów wideo, a statystyki mówią, że rola internetu i wideo będzie wzrastać.

Wire Solutions oferuje Państwu na bazie zdobytego doświadczenia na przestrzeni ostatnich lat możliwość zrealizowania dowolnego filmu!
Współpraca z naszym studiem filmowym to gwarancja wysokiej jakości, odpowiedniego przegotowania do realizacji oraz ciekawego pomysłu.

W naszej ofercie znajdą Państwo realizacje filmów o różej tematyce:

Filmy produktowe

 • Filmy produktowe są podstawową formą prezentacji towaru w internecie. Mają krótką formę, dlatego można realizować je nawet przy niewielkim budżecie.
Filmy produktowe są podstawową formą prezentacji towaru w internecie. Mają krótką formę, dlatego można realizować je nawet przy niewielkim budżecie.

Filmy instruktażowe

 • Filmy instruktażowy to jeden z najlepszych sposobów na dotarcie do Klienta i zaprezentowanie wszystkich zalet produktu. Dzięki tym filmom pracownicy mają możliwość, aby zrozumieć niejasne dla nich działanie różnego rodzaju procesów. Z kolei w przypadku Klientów, filmy instruktażowe pozwolą w pełni poznać dany produkt, nie pomijając przy tym instrukcji jego obsługi.
Filmy instruktażowy to jeden z najlepszych sposobów na dotarcie do Klienta i zaprezentowanie wszystkich zalet produktu. Dzięki tym filmom pracownicy mają możliwość, aby zrozumieć niejasne dla nich działanie różnego rodzaju procesów. Z kolei w przypadku Klientów, filmy instruktażowe pozwolą w pełni poznać dany produkt, nie pomijając przy tym instrukcji jego obsługi.

Filmy wizerunkowe

 • Pokaż swoją firmę w odpowiednio uszytym filmie. Wzbudź emocje i zainteresuj filmem potencjalnego klienta. Skorzystaj z naszego pomysłu i wypromuj swoją markę.
Pokaż swoją firmę w odpowiednio uszytym filmie. Wzbudź emocje i zainteresuj filmem potencjalnego klienta. Skorzystaj z naszego pomysłu i wypromuj swoją markę.

✓ Tworzymy filmy dopasowane do budżetu klienta
✓ Pomagamy w przygotowaniu pomysłowego scenariusza
✓ Realizujemy materiały naziemne oraz filmy z drona.

Usługa nagrania filmu obejmuje:

 • SCENARIUSZ
  Do każdego nawet trwałego kilkadziesiąt sekund filmu opracowujemy scenariusz. Podczas produkcji wykorzystujemy zarówna scenariusze dostarczone przez klienta, a także opracowujemy własne pomysły.

 • SPOTKANIE
  Umówienie się na planie filmowym, omówienie wszystkich niezbędnych szczegółów potrzebnych do jak najlepszej realizacji filmu, lub spotkanie online podczas wideo rozmowy.

 • NAGRANIE LEKTORA
  Dysponujemy profesjonalnymi mikrofonami i mamy możliwość rejestracji głosu lektora.

 • NAGRANIE FILMÓW
  Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem do rejestracji audio i wideo. W naszym arsenale posiadamy zestaw oświetlenia - lampy na statywach z softboxami o różnej mocy; materiał realizujemy za pomocą aparatów Sony: A7S3 oraz ZV1 oraz posiadamy małą kamerę sportową do zadań specjalnych, a także obiektywy szerokokątne, macro oraz teleobiektywy. Ujęcia z powietrza wykonujemy za pomocą drona DJI mavic air 2s.

 • POSTPRODUKCJA
  dbamy o dopasowany montaż filmu. Po odpowiednim nagraniu materiału tzw. Surówki - zabieramy się za montaż. Dobieramy odpowiednią muzykę, wykonujemy obróbkę audio oraz odpowiednią korektę kolorystyczną. W kolejnym kroku dodajemy ewentualne efekty specjalne i dodatkowe dźwięki.

ZAUFALI NAM

 • VIESSMANN

  Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej.

Realizacja dla Viessmann – Budowa Car portu

Realizacja dla Viessmann – Tai Voffinden i jego pompa ciepła

Film wizerunkowy – Wire Solutions

Relacja z wydarzenia – targi Energetab 2021

Film produktowy – prezentacja wózka narzędziowego

Film produktowy – test i recenzja nożyc do rur kompozytowych

Film produktowy – maszyna do zagniatania tulejek cienkościennych

Wywiad – P. Maciej Boczar z ConecPolska opowiada o Amphenol

Zobacz więcej realizacji na naszym kanale na YouTube:

Jeśli jesteś zainteresowany realizacją filmu, skontaktuj się bezpośrednio z:

Miron Tymoszewicz

Specjalista ds. Multimediów

Pracownik odpowiedzialny za:

-kreację artystyczną
-montaż i obróbkę wideo
-produkcję obrazu i dźwięku
-zarządzanie kanałem YouTube

Dane kontaktowe:

Tel.: +48 790 540 442
Email: studiofilmowe@wiresolutions.pl
Skype: live:.cid.f5962fd4c05dae3f

vCard pobierz

Formularz kontaktowy:

TOP