Hasło przewodnie producenta WERA to: „Be a Tool Rebel”! Każdy może zostać narzędziowym buntownikiem i wpisać się w klimat niemieckiego producenta Wera działającego dynamicznie na europejskim rynku ponad 75 lat.

Firma z niemieckim kapitałem, z fabryką w Czechach to lider najwyższej klasy narzędzi wkrętakowych stosowanych w takich branżach jak: automotive, lotnictwo, budownictwo, elektronika, elektrotechnika, szafy sterownicze, automatyka, ale też w sektorze rowerowym ( narzędzia stworzone specjalnie na użytek aktywnych rowerzystów!)

Wera udziela się bardzo aktywnie w projektach z firmami promującymi różnego rodzaju dyscypliny sportowe. Specjalna linia produktów „Wera Red Bull Racing” powstała w porozumieniu z firmą Red Bull.

Co znajdziemy w ofercie Wera?

• wkrętaki
• klucze trzpieniowe
• bity
• pokrętła grzechotkowe

Co wyróżnia produkty Wera?

• wykreowanie własnego stylu Tool Rebels oznaczającego nietypowe rozwiązania problemów, bycia w dobrym nastroju oraz utożsamianie się z muzyką Rock ‘n’ Roll. Swój styl przekazują poprzez oryginalne gesty i pozdrowienia na zdjęciach

• stworzenie własnego, opatentowanego systemu TORXHF® wg specyfikacji Acument Intellectual Properties. W wąskich przestrzeniach, gdzie nie jest możliwe podtrzymanie śruby drugą ręką system ten okazuje się bardzo pomocny, gdyż siła przytrzymująca, która jest wynikiem docisku końcówki narzędzia i profilu gniazda, umożliwia pewne podtrzymanie wkrętaków TORX®

• stałe poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych, a także wizualnych ( narzędzia oraz opakowania WERA od razu „przykuwają oko” potencjalnego użytkownika)

[nggallery id=40]

Katalogi

Katalog skrócony PL

Katalog PL

Katalog nowości 2022 PL

Katalog nowości 2021/2022 PL

Nowości oferta specjalna
Wiosna- Lato 2021 PL

Katalog innowacje 2020/2021 EN

TOP